| MaryOfHouseStark a întrebat:

Mai este vreo sansa sa imi recapat contul de Instagram daca nu mai stiu adresa de email?

Răspuns Câştigător
| anonima0101 a răspuns:

Da, conecteaza-te cu " facebook-ul ". Dar pe instagram nu iti trebuie email ci numele de utilizator.

1 răspuns:
| Wello a răspuns:

Încearcă să contactezi un administrator, echipa de suport și poate te vor ajuta cu problema ta, presupun că dacă le dovedești că tu ești proprietarul contului prin anumite întrebări vor trece contul tău pe altă adresă de email preferată de tine.