| VeNN0m a întrebat:

Mai face cineva serios parkour / free running in Constanta? M-am apucat de ceva vreme ( 2 luni ) si nu am cu cine sa practic... daca cineva inca mai practica as vrea sa stiu poate ne intalnim la un traseu cevawinking ( astept raspunsuri happy ).

3 răspunsuri:
| Sectoid a răspuns:

Aa. vrei sa pari interesant? de ce sa intrebi tocmai asta? iesi pe strada si cauta baieti

| George_Tudor_1905 a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/189005761237535/ tovarasu` vennom aici gasesti tot ce vrei de parkour si free running in constanta. Te asteptam la urmatoarele antrenamente

| Filip_Albert_1994 a răspuns:

E fac parkour. Daca vrei putem sa vorbim pe Facebook