| anonimaa a întrebat:

Mai fratilor eu de firea mea nu suport persoanele trase la indigo, prefer ceva original care NU mai exista.straight face. mi se pare mie sau vad numai pitipoance peste tot? nu cred ca mi se pare, s-a umplut tara cu panarame, s'au umplut liceele cu fitoase si totuti peste tot se pune problema PITIPOANCELOR care ne invadeaza.
intrebarea mea este: oare nu vad cat de patetice sunt? nu vad ca sa imbraca toate la fel? acelasi bot roz, aceleasi culori de blugi, aceleasi tricouri cu sclipici si alte cacaturi, aceiasi tenisi pe post de "conversi", mi se face rau. unde dracu mai e originalitatea? eu nu cred ca mai exista in mai mult de 15% din populatie.
ma simt ca o batrana revoltata gata sa intre in greva foamei cand pun intrebarea asta laughing, dar simt ca nu mai am loc de aceste "printesici" expirate. totusi de unde naiba au inceput? si cum naiba e posibil ca dintr'o fata cu oarece aere "emo" sa ajungi o oarecare pitipoanca [caz real, din pacate]?
ar fi ok daca nu sunt singura de aceasta parere happy.
xoxo

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Of, of, of, câtă dreptate ai tu @anonimaa! Fetele astea nu mai știu când să se oprească, nu mai au limite, unele dintre ele sunt în stare de orice ca să arate ca o pițipoancă. Dar știi care e tragedia? Copilele normale suferă că nu pot atinge "perfecțiunea" și nu se lasă pânu nu ajung să arate jalnic. Nu ești singura de această părere, dar, te asigur că mai există și fete normale, care se îmbracă normal și pentru care contează mai mult ce au în cap decât ce îmbracă.

3 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Heii...
Stai sa inteleg.Ce treaba ai tu cu elee?! Adica ce te mananca pe tine cum se imbraca elee.ce tenisi auu ce blugi, etcstraight face?
Sau ce...estii tu cumva miss''originalitate''si eu nu stiam?straight face Fiecare are dreptul sa se imbrace km vrea, sa se poartee cum vrea si sa isi faca botul cum vrea.O mica parte de adv exista.ptr ca nici mie nu'mi plcc PITIPOANCELE extreme.

De ce nu faci greva foamei daca asta vrei? Fa'o! Si ce crezi ca ai rezolvat dacaa aii scris acest monolog? Nimicwinking DEoareceee elee nu o sa se schimbe niciodata ptc ca vrei tuu sau altiiwinking Sau nici din cauza acestei asa zise'intrebari''
Decii.chiar ma enerveaza faptul ca te bagi in viata altora.Sau cee?! esti cumva vreo pitipoancaa expirata.sauu nu au CUM SAU CU CE sa ajungi o pitipoanca? Vezi'ti de viataa ta.si lase
le pe ele sa si'o traiask pe a lorstraight face

De ce nu zici nimic si de emokizii, caree nu fac altceva decat sa see taie cuu lama.isi plang de milaa si stau singuri inchisi in casa?! Asa ai vrea sa ajunga lumea? Plinaa de emoo care mai de karee.imbracat in negru.deprimatii.cu fete triste.si sa ii vezi pe rand km se arunca dupa bloc.asta vrei?! Daca asa vrei nu ai decatwinking
Tu cee esti.manelistaa.rockeritsa.ca vad ca prea te iei de toate stilurile.
Stiu ca o sa imi dai stupid dar nu imi pasalaughing Asa cum nici tie nu ar trebui sa iti pesee de pitipoancele din jurul tauwinking Nu 'ti place le ignori si gataawinking
:*

| Liviu a răspuns:

Sa fim seriosi oameni buni`
E la 'moda'
Ce vedem la ' vedete ' copiem nu? (majoritatea 80 % or more?)
Eu 1 m-am imbracat sa imi vina ok sa imi stea lejerhappy
Ce ai tu cu oameni`?
Asa era si cu mine si cu parul meu ( Nu il tin prins)
Mai gaseam cate 1 scuipa-n 'trestie' care se baga in seama aiurea'
Asa si tu
Lasa oameni sa se imbrace cum vor.
Daca eram toti 'originiali' crezi ca rezolvam ceva?
Inchipuieti sa traiesti macar 10 minute in o lume ' originala ' si ' perfecta ' dupa imi poti spune TU mie ce parere ai`
Atata timp cat se 'umbla' decent si nu cu o batista in loc de fusta'
Sau mai stiu eu ce pe post de tricou si fara sutien
Mi se pare ok' pana la urma trebuie sa ne simtim bine si sa aratam cat de cat Ok sa nu aratam la limita penibilului`

P.S Acum ce sa facem? sa ii punem la ZID? Nu putem face asta
Suntem diferiti. avem dreptu la o parere apropo.
Nu tin partea la nimenilaughing