| Anyutka a întrebat:

Mai inainte mi-a placut de un baiat care s-a dovedit a fi un boU. Acum mi-am dat seama ca as vrea un prieten linistit si cu un caracter bun.cu toti baietii care m-am cunoscut nu erau pe placul meu.Cum credeti voi gasi asa un prieteN?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Gresit.Baietii nu sunt boi.Nu se permit generalizari inutileoh go on
Crede-ma ca si eu vreau acelasi lucrulaughing
Asteapta.Lucruri bune se intampla celor care asteaptahee hee

| adriana97_5200 a răspuns:

Daca te-ai indragostit de un baiat si el tea dezamagit, nu perde increderrea in toti baietii pentru fiecare fata este un baiat doar trebuie sa ai oki ca sa-l vezi poate este chiar in fata ta...

| xAndro a răspuns:

Mai toti baietii sunt asa laughing asta e.astia sunt majoritatea.big grin eh...numai tu iti poti da seama care e pe placul tau.

| laurica_9682 a răspuns:

Gasesti. dar nu cred ca esti la varsta la care iti trebuie "barbatul ideal". mai ai mult timp si multe de invatat pana la o maturitate completa. atunci va fi cazul sa te gandestila relatii serioase, acum bucrate de viata.