| 20CMFAI a întrebat:

Mai merge serveru metin2fun (www.metin2fun.ro)?

33 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am auzit ca nu unui prieten de al meu si iubitei lui [jucau amandoi pe fun] li s-au sters pur si simplu conturile dar nu au idee de cestraight face

| LostInSoul a răspuns:

Mie mi s-au sters toate conturile cryingMETIN2FUN e cel mai prost privat posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. a spus gm ca va inchide
mt2fun pentru rezolvarea lagului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc n umai merge servaru pe metin 2 fun si ne apare imabinea cand intram neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu gm a zis caii da drumu marti seara sau mercuri dimineata si ca nu or sa se mai reseteze conturile cel putin asta stiu de la gm big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cred ca sa anchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dc nu mai merge servaru pe metin 2 fun si imi da eroare la conectare servar ii da drumu la servar gm da sau nu ii mai da de de loc drumu la servar sa stim si noi ca de la mine din cls se intreaba toti dc nu ii da drumu la servar si apare imaginea neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu gm a zis caii da drumu marti seara sau mercuri dimineata si ca nu or sa se mai reseteze conturile cel putin asta stiu de la gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
merge acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu merge metin2fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge da da merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar astia le mai intrerupt si asa fac mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba va zic eu e *** de server m-am jucat am avut cont de lvl 90 si mi la sters intrati toti pe alt metin2 care pe el ai otel +0(asta-i naspha angryangryangry) bha dar totusi ai otel si dga in magazin nu mai stai ca pe fun sa te duci in padurea rosie... kakaturi din astea si cel putin sa intrati pe XtremeMt2 ca acolo ai cal normal si dupa aia daca ai 10 raturi de porc faci cal armat d la lvl 10big grin pentru mai multe informati contactati-ma la adresa de email:robytza_roby2000@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar de ar anunta, da is romani ar merita sa nu mai joace nimeni pe server dupa ce il deschid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge e praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai merge metinu www.metin2fun.ro? cine stie va rog, plzz spuneti-mi p email : ciprian_mcm19@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credcrying

| EmdYYY a răspuns:

Da

| 20CMFAI explică:

Pai ca sa va lamuresc un pic s a resetat serveru si s au sters conturile dupa i a dat drumu iar si de sambata de pe la 3-4 noaptea nu a mai mers deci stie cineva daca mai merge?

| 20CMFAI explică:

Ok sper sa fie inchis doar pentru mentenanta si sa nu se inchida de tot

| ciocan a răspuns:

Merge a fost inchis pentru o perioada pentru rezolvarea lagului dar acum merge 100% incercatil ii cel mai tare sv de metin2 pentru mine!

| denisadenisa999 a răspuns:

Metin2fun se descarca cu bani reali?

| denxxx a răspuns:

Este praf metin2fun

| denxxx a răspuns:

Este praf metin2fun

| eonar a răspuns:

Ce am inteled eu ca s-a inchis pentru o perioada! asa a zis gm laren mai ales ca eu am bagat su bani crying