| gretablue a întrebat:

Mai multe raspunsuri va rog : Off... vorbesc cu un baiat de 3 luni..il plac, el se comporta super dragut cu mine. O *amica* vorbea inainte cu el si el o cam respingea si ea zicea ca vorbesc cu el ca sa o fac geloasa, ma rog asta a trecut. O alta. panarama [da chiar e] are prieten si incepuse sa vorbeasca cu un tip [prietenul baiatului de care v.am zis pana acum] asa au vorbit ei ceva timp si astazi ce sa vad. ca il lua in brate pe acest baiat cu care vorbesc si eu. si au mai stat putin impreuna. am plans toata ziua. pentru ca nu e corect are prieten de ce se baga peste toti? Oare el ma place? adica se supara cand anulam o iesire cu el [nu ma simteam bine] sau zicea ca nu ii place sa se certe aiurea cu mine, ca vrea sa ma vada. etc. ma place?

Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Am sa fiu FOARTE la obiect:daca avea o farama de bun simt o respingea.Te-o fi placand, dar daca le ia pe toate in brate, nu se merita.Nu mai plange, ca nu e un capat de tara! Astia de abia daca varsa o lacrima pentru noi.

4 răspunsuri:
| Alexandra101112 a răspuns:

Draga mea, baietii in ziua de astazi sunt foarte ciudati...Desi spun ca te plac sau te iubesc, nu se pot opri la una singura, le plac mai multe.(proprie experienta)si asa ca nu te limita la unul:vorbeste cu mai multi si care te va intreba acela va fi norocosul, nu alerga tu dupa baieti, lasa-i pe ei sa alerge dupa tinewinking

| Azµre a răspuns:

Te place!

| EAlice a răspuns:

Daca te placa sau nu, tu singura ar trebui sa iti dai seama de asta, prin felul in care te priveste, felul in care iti vorbeste, si mai multe chestii. Cred totusi ca te place, insa nu te lasa descurajata de toate "fetele" (sa nu le zic cum sunt), pentru ca mereu o sa se gaseasca din astea, dar tu, daca ti la el, nu te lasa, ridicate deasupta celorlalte, astfel incat sa aiba ochi doar pentru tine.

| T0xXxiK a răspuns:

Pai pot fi multe variante
Poate doar tine la tine ca amica
Sau chiar te place
Dupa semnele ce le-ai dat sigur te place happy nu cred ca te-ar lasa balta pentru o 'panarama'.Dar e si alegerea lui
daca va da cu picorul in tot ce aveti voi impreuna doar pentru a fi cu cealalta.
Eu unul zic ca da semne ca te place happy
Iti sugerez sa-i propuii sa fiti impreuna happy daca tine la tine va accepta sau te va respinge intr-un mod bland
Care este tot un semn ca nu vrea sa te raneasca.