| anonim_4396 a întrebat:

Mai plangeti atunci cand luati o nota mica?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tot ceea ce nu reusesc sa fac ma ambitioneaza inzecit.Langa nota aia mica vor fi numai note mari chiar de ar fi sa invat numai la o materie tot semestrulhappy

| User a răspuns:

Wtf ?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sincer nu, adica acum nu inainte varsam cateva lacrimi da acum.bine sunt suparata si ma simt naspa, dar nu mai plang.

| deea_1980 a răspuns:

Da, am plans cand:
-am luat 9, 40 la istorie
-am luat 7 la mate
-am luat 9 la mate
-am luat 9 la geografie

| SufletDeCopil a răspuns:

hee hee Nuh.cand eram si eu mai micuta mai plangeambatting eyelashes mai ales cu teama ca o sa ma cere parintii acasaa. dar nah, nu putem fi perfecti, fiecare mai gresim si luam note mai mici.sau facem alte greseli. Decat sa plangem nu crezi ca ar trebui sa incercam sa indreptam lucrurilekiss?

| simona_6231 a răspuns:

Nuubig grin...cred ca asta se intampla in generala, de atunci a trecut ceva vreme.

| Aurelia_6050 a răspuns:

De mult nu mai plang de la asta. Am luat eu cateva note mici acum ceva vreme, dar s-a rezolvat, mediile mi'au iesit asa cum trebuie. Dar tin minte ca prin clasele a II-a, a III-a, poate chiar si printr'a IV-a plangeam de fiecare data cand luam cate un B (Bine) sau note mai mici, eram foarte sensibila. Dar acum situatia e diferita.

| Boo a răspuns:

N`am plans niciodata pentru o nota micahappy
si nici nu prea am avut cine stie ce note mici...
da` nu se merita sa plangi pentru o nota micahappy

| ale_4786 a răspuns:

Nu happy. Am plans in a 5 a cand am luat 3 la mate laughing.

| Bubulet a răspuns:

Da deoarece mi se pare ceva normal pentru oricine fiindca nu ne am obisnuit sa luam note mici

| curios_3782 a răspuns:

Nu prea big grin

| micutzzza22 a răspuns:

Neah.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea mai plang, adica nu ma afecteaza notele mici.
Ma supara notele de 9 care stiam ca puteau fi de 10. Dar in rest e ok, nu ma apuc sa plang lascoala ca nu vreau sa ma aleg cu un machiaj nereusit, mereu plec de la ideea asta straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu plang ci incerc sa indrept situatia! Pana la urma, plansul nu ajuta la nimic.

| dagocy a răspuns:

Nu.sunt obisnuit! laughing