| AnonimusGirl a întrebat:

Mai stie cineva de siteul influenster.com? Ati incercat si stiti daca este valabil si la noi in tara? multumesc!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da! E tare!

| AnonimusGirl explică (pentru onasis1961):

Ai castigat vreodata acea "voxbox"? imi mai zici si mie detalii te rog?big grin

| onasis1961 a răspuns:

E greu de câştigat! Au niste criterii demografice!
Vezi asta:
http://www.influenster.com/about

| AnonimusGirl explică (pentru onasis1961):

Din cate am inteles trebuie sa fac acele 100 de puncte, nu? Banuiesc ca nu e imposibil plus ca deja am 78 la una din categorii. Si totusi tu nu ai castigat? Si pot fi sigura ca imi vor trimite si in Romania?

| onasis1961 a răspuns:

Greu de spus! Ai citit ce ziceau? Dar încercarea moarte n-are! NU?