| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Mai vreau alte pareri in legatura cu intrebarea mea 1500 min si sms+75 min si sms nat+3 luni gratuite. ce inseamna acele 3 luni gratuite?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu vei plati pentru aceasta optiune(va fi gratuita)timp de 3 luni(de obicei primele 3 luni se iau in calcul). Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

In mod normal, asa ar trebui, dar ar fi mai bine sa-i suni pe ei sa te asiguri...de obicei ofertele astea fie promit ceea ce nu ofera, fie nu dau suficiente detalii...sau chiar deloc.De aceea este mai bine sa afli adevarul de la ei.