| bogdan133 a întrebat:

Maine am examen la Romana ( cls a 8-a ) niste sfaturi inainte de examen ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| me_1960 a răspuns:

O baie lunnga si calda ca sa-ti mai limpezesti gandurile.Asculta muzica, iesi la o plimbare cu prietenii, radeti simtiti-va bine! Azi numai conteaza ce va fi maine, traieste ziua asta asa cum vrei tu!happy Bafta la examen si fi mandra de tine, oricare ar fi rezultatul!

| Strat_Robert_1998 a răspuns (pentru me_1960):

Tu ai baut spirt sau ce?

| piiiinnnkkkk a răspuns:

Buna.
Si eu am maine examen la Romana.
Intra pe Google si cauta modele de teste si incarca sa le faci.Asa o sa iti fie mai usor la examen.Invata din caiet...
Un sfat:Incearca sa nu ai emotii la examen.
Iti doresc mult succes!
Pa, pa.