| muby a întrebat:

Maine am examen scris pentru licenta si am foarte mari emotii, va rog sa-mi spuneti daca se poate copia ceva?

1 răspuns:
| B3cKham a răspuns:

Pff Eu am 15 ani, iar la scoala recunosc ca profit de fiecare data cand profesorul nu este atent si copiez ( toti o facem ). Dar la examenele importante nu ti-as sugera sa incerci sa copiezi. Daca reusesti esti tare, dar gandeste-te ca daca te prinde te da afara!

P. S. Inainte sa intri la examen mananca niste ciocolata! ( pentru. emotii)