| paynehunter a întrebat:

Maine avem examen la engleza, examen scris si oral. Ce as putea sa mai repet? Sau cam ce ne-ar da sa stiu la ce sa ma astept?

1 răspuns:
| LuS[z] a răspuns:

La oral nu iti fa griji.E mega usor.Iti pica ceva sa vorbesti liber despre un anume subiect:Televiziune filme muzica.
La scris stiu ca partea cea mai nasoala e eseul.Ar fi fost fain daca in liceu v-ar fi pus sa faceti eseuri pe anumite teme.Acum doar te-ai fi uitat pe ele.
DAR in general nu ai de ce sa-ti faci griji plus ca e mai usor ca la franceza.