| Alexannderrr a întrebat:

Maine de Sf.Andrei e zi libera? raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Diaaaana a răspuns:

Nu este obligatoriu ca maine sa dea zi libera(pentru scoli,institutii, etc), conform calendarului cu zilele linere din an. Unii merg alti nu.Ramane la atitudinea directorului.Fiecare cu norocu` luilaughing

3 răspunsuri:
| Irina0027 a răspuns:

Nu, nu este zi libera. Doar de 1 decembrie adica joi. In 2012 vom avea liber si pe 30 noiembrie big grin

| Mimmy a răspuns:

Doar joi...

| Haiiipa a răspuns:

Nu, poate de la anul. 1 decembrie insa este zii libera, dar cred ca toata lumea stie.laughing