| GW1521 a întrebat:

Maine e Balul de absolvire si eu particip cu o fata la miss si mister. Vreau sa imi iau partenera cu taxiul, sa intram amandoi. Am intrebat-o pe mess daca are cu cine sa vina si ea a spus da, eu glumind, aaa ca altfel veneam eu sa te iau. As vrea sa mai incerc maine, sa o intreb cu cine vine sa o conving sa ma duc eu s-o iau. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| GW1521 explică:

O iubesc enorm...

| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^.Mai bine ii zici ideea ta pe fata pentru ca sunt 100% sigura ca altfel o sa te refuze si maine.Iti zic sincer. Zii ca ar fi dragut sa intra`ti amundoi in acelasi timp si ca o sa fiti cea mai buna " echipa". Mie una mi se cam pare ca iti place de fata astasmug. Oricum e foarte dragut ce vrei sa faci! happy. Sper sa functioneze! :*. Distractie placuta!

| GW1521 explică (pentru AnaRadu):

O. sa o sun. Azi chiar imi spunea vrea voia sa vb ceva dar a uitat.O sun si ii spun:" voiai sa imi spui ca ai cb cu persoana si i-ai spus ca nu te mai duci cu el pentru ca vii cu mine" Suna okey? Si mai gasesc eu subiecte despre care sa discut. Cum suna? asrept sa-mi raspunzi cat mai curand, pentru la prima vedere pari o tipa cu capul pe umeri si nu o pustoaica de 10 ani, fara suparare pentru acele persoana. Am mai avut o tentativa acum un am si ceva sa fiu cu ea insa din cauza unor circumstante ca am fost eu boschetar m-a refuzat. Acum situatia s-a schimbat, e mai diferita cu mine fata de celelalte persoane, baieti. Vreau sa fac tot ce-mi sta in putere pentru ca tin la ea enorm. MI-e frica nici sa ma pripesc pentru ca nu vreau sa gresesc.:*

| GW1521 explică (pentru GW1521):

Imi cer scuze de exprimare si scriere, insa mesajul a fost dat dupa telefon in ora happy