| Andrei06s a întrebat:

Maine e ziua prietenei mele si nu prea ma descurc in a cumpara cadouri.Ma gandeam sa-i cumpar un buchet de flori si o cutie cu ciocolata sau un lantisor. Aveti alte idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce ai tu în minte e suficient, la urma urmei gestul contează.
Nu cred că ai nevoie de alte idei aiurea care te vor costa mai mult decât vrei să cheltuieşti.

2 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Buchetul de flori e ok, dar sa nu fie garoafe, o bratara, un ceas, cercei, tricou... oricum e foarte bine cum te-ai gandit tu.

| Diana3457 a răspuns:

Ai mai putea să îi iei ceva semnificativ.De exemplu: un ceas de mână, o vază, merge şi lănţişorul, un tricou...ideea ta e bună!winking :* Distracţie plăcută scumpule! Pup! :*