| Minotaur a întrebat:

Maine este ziua mea, si nustiu ce sa fac pe facebook sa comentez la toa te urarile si ce sa spun.

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Salut!
De obicei eu dau like la urare si dupa spun "multumesc" sau "mersi", nu e cine stie ce.
Bafta!

4 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Dacă nu vrei să le răspunzi tuturor în parte același lucru poți face un mesaj separat după ce ți-au trimis mai mulți urări mulțumindu-le.

P.S: La mulți ani anticipat!

| kryOwEEd a răspuns:

Eu la fete: Mersi :*
La baieti:Mersi, ocazional(big grin tongue)

| alexstar_1336 a răspuns:

"Multumesc :* " cred ca e de ajuns. straight face

| MaraIP a răspuns:

Mersi, multumesc foarte mult (pentru. urarile deosebite), multumesc pentru. urare!

P.S.: La multi ani!