| ioklain a întrebat:

Maine ma duc la piscina cu niste colegi de clasa.Vestiarul e comun iar baietii ne-au provocat pe noi fetele sa ne schimbam cu ei in vestiar. Oare e bine sa facem asa?

Răspuns Câştigător
| SairiaBlock a răspuns:

Nu e ceva ieşit din comun..deci da, puteţi face aşa.
În orice caz, dacă vedeţi că băieţii încep să fie porci fugiţi la voi în vestiar.

7 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Sincer nu ti.am recomanda sa faci asta pentru ca baietii devin imediat porcusori....insa faci cum doresti.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu te baza pe increderea baiatilor in cazuri din acestea, mai ales daca ai o anumita varsta.

| FuckSchool a răspuns:

Mai ti-as recomanda sa iti iei pe dedesubt costumul de baie. Deci asa nu o sa mai fie nici o problema. PS : Ai grija de faci laughing.

| AcHollism a răspuns:

Daca tu nu vrei sa faci asa poti sa iti iei costumul de acasa, nu e nici o problema, doar nu esti obligata sa faci ce vor eilaughing

| Lalaloveu a răspuns:

Pai in ce clasa esti? Oricum se pot intampla lucruri ca... Stii ce vreau sa zic. Daca chiar trebuie, si nu vrei iti iei costumul de baie pe dedesubt si ai rezolvat problema

| Miki280 a răspuns:

Iti iei costumul de baie pe dedesubt. Si nu o sa fie nici o problema, oricum te vor vedea in costum de baie.

| LUXOR1 a răspuns:

Pare groaznic! O sa va ia la misto pentru ca baietii sunt mai imaturi! Poti gasi o scuza sa lipsesti iar tu si prietenele tale sa va duceti in alta zi sau daca nu vrei sa lipsesti porniti mai devreme decat baietii!