| GodBlessYou a întrebat:

Maine (marti) se merge la scoala?

12 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu

| JustMe a răspuns:

Eu merg

| Ana a răspuns:

Eu merg la scoala.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Asta depinde de scoala...eu de e nu merg. Ia leatura cu un prof sau cu dirigu tau

| Locaa a răspuns:

Nu si la scoala mea nici miercuri nu se face (sunt din suceava)

| Gipsy a răspuns:

Da, cel putin noi facem.Adica e naspa rau ca maine am ore de la 12 la 5 si facem orele toate. obisnuite si nu scurte,. Si oricum cred ca o sa fie multe spectacole.Doamne ce`ti mai e si cu scoala asta angry

| Adella92 a răspuns:

Nu.la mine la liceu nu se fac ore

| Cromasston a răspuns:

Eu merg la scoala, dar nu imi iau nicio carte, dar e decizia scolii daca face ore sau nu!

| rob3rttt a răspuns:

In giurgiu se fac ore straight face dar nu la toate liceele. la mine la liceu da.straight face

| papushik_2619 a răspuns:

Nu. Mie asa mi s-a spus

| claudia94 a răspuns:

Depinde de scoala, eu nu merg maine, nici azi nu am fost, dar la alte scoli s-au facut ore. suna un profesor de la scoala, asa e mai bine big grin

| anaoi a răspuns:

Eu am inteles ca nubig grin