| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Maine mergem la scoala? adica mai e greva? cat dureaza?

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Trebuia sa fiti anuntati de vineri daca mergeti sau nu la scoala. Nu toti profesorii fac greva.

| traficanta a răspuns:

Pai nu stiu. Eu o sa ma duc, daca nu sunt ore ne intoarcem inapoi.Desi cred ca or sa fie.

| M' a răspuns:

Pai nu peste tot e greva, eu maine merg.
daca nu ai fost anuntata inseamna ca mergi la scoala

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Depinde de scoala, daca au facut azi greva, s-ar putea sa fara si maine.Normal era sa fiti anuntati happy Nu strica sa dai o fuga pana la scoala sa vezi cum sta treaba big grin

| :X:X a răspuns:

La mine a zis sa ne ducem sa vedem daca se fac ore si daca nu ne ducem acasa daca facem ramanem la scoala

| KlaudyaAddha a răspuns:

Depinde la ce scoala esti.De exemplu, in scoala noastra nu e greva. Daca nu esti din Bucuresti, atunci nu stiu, informeaza-te de la profesori sau colegi.Profesorii zic ca o sa tina greva pe timp nelimitat, dar nu cred. Posibil oi sa tina cateva zile.

| Ciuƒix a răspuns:

Pai pe 31 si pe 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem la scoa, la este p termen nelim mitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am facut scoala azi si nu fac nici maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tonguemaine nu mere la scoala daca nici azi(1)nu ati fosttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da skumpo mergi cand vrei u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda este scoala, dar din 7 iare e greva nu va speriati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii greva pe termen nelimitat pana ce domnii nostri profesori dragi, care vor marire de salar fac greva ei nu se gandesc si la elevi.Se pare ca nu vin din placerea de ai invata ceva pe copii ci doar salariile conteaza... vin unii te pun sa conspectezi lectia si vor marire, cine i-o facut pe astia profesori are probleme mintale... nu zic mai sunt si profesori adevarati, dar putini.
asa ca sa vedem ce-o sa fie... dar mai mult rau de cat bine.

| nattyC a răspuns:

Noi mergem azicryingcryingcrying

| nattyC a răspuns:

Noi mergem azicrying