| sei a întrebat:

Maine sau sambata vreau sa imi cumpar un telefon. Nu stiu ce sa aleg intre S3, S4 Mini si S2 Plus. Care ar fi cea mai buna alegere si de ce? Funda celui mai realist raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna se cumpara ce este mai scump, asa stiu eu, dai un ban dar stai in fata.Ideal ar fi ca sa intrebi vanzatorul de la magazin, el o a fie mai in masura sa-ti dea detalii despre ambele telefoane, care este mai performant, succes!

1 răspuns:
| Tgv a răspuns:

S3 e mai mare ca S4 Mini, dar S4 Mini are mai multe optiuni, si nu este mare diferenta de marime, asa ca iti sugerez S4 Mini.