| Fallen_8946 a întrebat:

Malaezia este o tara care merita sa fie vizitata? As vrea sa ma duc acolo in viitorul apropiat, poate chiar sa locuiesc si as vrea sa stiu parerile voastre despre aceasta tara. Multumesc.

2 răspunsuri:
| florinake_9920 a răspuns:

Nu putem avea o influenta spre viitorul tau uni oameni au alte fite sau nu stiu eu iti spun sa te asculti pe tinewinking sper ca ti-am fost de folos

| george1980 a răspuns:

Da, Malaezia e o tara foarte frumoasa si este dezvoltata. Cel putin infrastructura e la standarde occidentale. Preturile sunt mici, nu exista hartuiala din alte tari. Neaparat sa te duci in Cameron Highlands si in una din insulele de pe coasta de este, de preferat Perhentian.