| denisaa_3658 a întrebat:

Mama mea tipa din orice la mine.de ce?sad mereu se enerveaza pe mine...sad

6 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Probabil are foarte multe pe cap.
Munca, acum e si criza. si na

| alexutza003 a răspuns:

Se poate sa fie stresata si fara sa vrea sa isi verse nervi pe tine sau poate gresesti si tu

| LaRiiuU a răspuns:

Ii posibil sa fie stresata din cauza anumitor probleme care ii creaza o stare de nervi. Stai linistita ca o sa-i treaca. Eu de exemplu obisnuiesc sa ma comport urat cu toata lumea atunci cand sunt pe "rosu", poate ca si maicata pateste la fel ca minelaughing. Nu-i da atentie cand iti vorbeste urat, ignoro, sau daca tot continua asa vorbeste cu ea si intreab-o ce are de se compoarta asa urat cu tine.

| denisaa_3658 explică:

Da nu fac nimic! sad
tipa.ca am fite.ca s-a saturat de minestraight face
toate astea.sad! si mereu.
1 zii buna 5 rele.straight facesad asa se intampla la mine.big grin
dar cand tata e acasa cu fratimiu se comporta frumossad!

| girl4you a răspuns:

Incearca sa ii faci si uh pe plac...si sa nu o enervezi

| unanonim34 a răspuns:

Nu numai mama ta e asa si a mea tipa din orice la mine de ce? nu stiu