| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea va pleca in spania peste cateva zile si trebuie sa ii cumpar un cadou care sal aiba amintire cand ii e dor de minepuppy dog eyes idei?

Răspuns Câştigător
| Bleahhhhhh a răspuns:

Pentru ca va fi plecata mult timpu eu i-as lua un album frumos pe care l-as umple cu poze, amintirile cele mai frumoase sunt stimulate de imagini happy

2 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Nu mai bine ai pune o poza cu tine si cu ea in rama? asa sigur isi va aminti de tine.happy

| lo a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie:un lant, o bratara asa le poarta mereu.Deasemenea poti sa ii personalizezi ceva :o rama cu fotografia ta, o pernuta cu tine, accesorii sau haine sau un parfum.etc.