| LoOvE a întrebat:

Mama mi-a confiscat telefonul! Cum o conving sa mi-l inapoieze?

Răspuns Câştigător
| AlinaLV a răspuns:

Spune-i asa:,, Mama, tu chiar nu ai incredere in mine? Am crescut si stiu sa ma feresc de necazuri. Daca stau mai mult seara, vorbind, o fac pentru ca ma simt bine, nu fac rau nimanui. Am prieteni si sunt la varsta la care daca nu faci ceva de genul asta, nu esti integrat in grup. Incerc sa fiu apreciata de colegi si prieteni. Te rog, mami. Nu ai motive sa fii ingrijorata sau speriata. Iti promit ca va fi mai bine!"

3 răspunsuri:
| Foxyyyyyyyyy a răspuns:

Simplu. Daca ti l-a confiscat inseamna ca ai suparat o cu cevatongue incearca sa te dai bine pe langa ea ajut'o fa i o surpriza, apoi batei niste apropouri despre telefonul confiscat. Dupa plata si rasplatahappy!

| ListenToTheBeat a răspuns:

Buna, poti incerca sa o convingi ca este un lucru folositor si ca nu vei mai sta in continu la telefon... si ca vei fi foarte fericita daca til va inapoia. Daca tatal tau este mai intelegator du-te la el sa vorbeasca cu mama ta happy sper ca te-am ajutat happy Bafta

| Moromete1 a răspuns:

Spune-i ca vei invata mai bine la scoala