| dragonslep a întrebat:

Mamei mele i se vede parul de la radacina subtide de tot, adica se vede capul cu par subrire de la radacina ce poate face in privinta asta

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde si ce varsta are mama ta, dar poate incerca usturoi macerat in gaz, masca din galbenus+ulei masline+vitamina A si aplicat pe par, stat cam 3-4 ore acoperit cu folie si apoi spalat..sunt retete naturiste pe care eu le folosesc si nu am cum sa dauneze, din contra sunt benefice.
O frumoasa zi sa aihappy