| Alexnix1 a întrebat:

Marry meet!
Sunt pagan. Sunt oare pagani pe TPU? E pacat ca fiind in Romania, nu prea ai persoane cu care poti discuta asa ceva.
Daca doreste cineva sa faca conversatie, accept cu cea mai mare placere.
Blessed be!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin a fi pagân? Ca sa stiu ce iti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești locuitor de țară?hee hee

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salutare! happy Un păgân ca tine, cel mai probabil fa fi hărțuit de toți și va ajunge un lup singuratic. sad Mai bine te pocăiești și devii creștin! big grin Nu poți să ieși din normă, pentru că vei fi marginalizat. Dar dacă vrei să suferi, fii păgân! Sănătate! Ai sper să nu mai fie nimeni ca tine. big grin

| Alexnix1 explică:

Da locuiesc in Romania.
Sunt wiccan, mai exact.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Alexnix1):

Si cum ai ajuns la concluzia ca religia wicca este adevarul?

| Alexnix1 explică:

Pur si simplu imi place deoarece este centrata pe practicant.