| SugarLips a întrebat:

Mda.buna TPU happy nu credeam ca ajung sa apelez la voi dar efectiv mi-e groaza sa mai intru in propria clasa. Deci. Acum cateva zile am venit la scoala, si purtam ceva mai decoltat ( dezgolit ) si nu eram de curand epilata, caci au fost o groaza de examene si in saptamanile alea nu am putut trece pe la salon si s a observat si toata lumea a inceput sa rada de mine efectiv orice propozitie avea legatura cu mine toti ma barfeau si din ziua aia incontinuu pana azi au facut misto. Cand nu m am mai abtinut si mi-au dat lacrimile efectiv. Ce sa mai fac? Ma simt prea prost. Multumesc happy. Daca comentati si voi urat. Mai bine taceti happy. Fundawinking

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

La care par te referi?

| thalyslly a răspuns:

Te epilezi acum,
in primul rand daca ti cont de parerile /gandurile celorlanti inseamna ca nu iti traiesti viata.cei care barfesc nu au viata persoanala, sau e asa urata incat prefera sa isi bage nasu in treburile altora.

| ionandreea97 a răspuns:

In primul rand, epileaza-te.
In al doilea rand, stai calma si poarta-te normal, probabil ca in cateva zile vor uita cu totul si vor avea alte subiecte de amuzament.