| dede16 a întrebat:

Mda.Toate bune si frumoase pana cand am aflat ca tipul care ma place si care il plac, are o tipa in Spania, care cica il asteaptastraight face. Din cate am inteles nu s-au mai vazut de 7 luni dar nu stiu ce pot sa fac.Am incercat sa il uit, dar nu merge... ce as putea face Doamne? ca acum sincer sunt atat de dezamagita incat nu pot gandi limpede.straight faceDe 2 zile incerc sa il evit, dar nu se poate, cand il vad devin alta si simt ca mi se inmoaie genunchii si totul este asa bizar sad...multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum ai aflat? Ti-a spus el? Ti-a soptit o pasarica? Situatia e cam aiurea, vezi si tu cum scoti ceva de la el, urmareste-i gesturile, uita-te in ochii lui si cere-i sa faca acelasi lucru, incearca sa gasesti adevarul in comportamentul sau.Fii hotarata si pune piciorul in prag, cere-i explicatii, intreaba-l ce simte, incearca sa comunicati...In nici un caz sa nu accepti sa fii a 5-a roata de la caruta, nimeni nu merita asta, sunt destui barbati in lume, cu totii avem dreptul sa fim fericiti si iubiti, nu te lasa amagita si umilita.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea in general ochii care nu se vad se uita... asa ca ori tipul nu te place ori se da mare si vrea sa te faca geloasa.

| anaid a răspuns:

Una din doua:1)se simtea singur in romania si s`a gandt ca esti o partida buna... 2)chiar te place si are intentii serioasewinking

| PauLa.M a răspuns:

Nu cred ca are rost sa ti spun "uita l" "nu e ultimul" "baieti nu sunt?!", pentru ca stiu ca nu e usor si nici tu nu poti sa bati din palme si "spuf" nu l mai placi.
Ai putea sa incerci sa vezi ce vrea... dar sa nu ajungeti repede in pat...pentru ca daca face asta, doar asta vrea...ideea e sa nu ti fie tie mai greu dupa incercarea asta, sa l uiti si sa fie si mai rau.
Incercarea moarte n are!
Si daca totusi nu merge nici asta... ocupa ti timpul.
rupe legatura cu prietenii comuni
nu mai frecventa locurile pe care stii ca le frecventeaza si el
sterge i nr de tel
poze (daca ai) rupe le.si va fi bine.
succes

| dede16 explică:

Daniela, tind sa precizez ca am dat de hi5-ul tipei respective ieri.Si mnahstraight face cred ca erau impreuna de anul trecut de prin august sau ce, dar din cate am inteles nu s-au mai vazut de prin februarie.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am
simt la fel