| CiocoLizz a întrebat:

Mdea.so maine e ultima zi de vacanta.:-s ce faceti maine?

Btw ce clasa treceti?

Cum va imbracati in prima zi? :p

Răspuns Câştigător
| Twixxtra a răspuns:

Bunahappy!
-Ies in oras cu prietenii...
-a9a-putine emotii
-o pereche de blugii gri/negri, o camasa alba si sketiti in piciorusebig grinsi o geanta probabilbig grin

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prin oras cu lumea pe care nu am mai vazut-o de mult timpthinking
A 11-a
Habar nu am.Probabil cu ce gasesc prima oara in dulapthinking

| TeoPT a răspuns:

Curatenie in camera : Cine a inventat si mamele astea?

Dupa ce ca as da orice pentru inca o luna de vacanta imi mai zbarnaie si mama in cap sa fac curatenie in camerastraight face

7h30

| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai, maine daca e vreme frumoasa am sa fac 2-3 ture prin oras.

Trec a11a, nu am emotiihappy

Imi iau niste blugi evazati negrii, balerini negri, un tricou alb cu un portret de fata pe fata, geaca de piele neagra si o poseta micahappy

| Hmmmm a răspuns:

Maine o sa stau acasa si o sa ma odihnesc.azi o sa ies si maine am de gand sa dorm si sa ma pregatesc petru marele eveniment.
din pacate trec in clasa a 12-ea.imi pare foarte rau ca se termina totul.
o sa port o pereche de ginsi negrii, drepti, o bluzita gri cu o curea in talie, un sacou gri si niste pantofi negrii cu toc.aa.si o gentuta mica.

| Диана a răspuns:

1 Nu stiu, cred ca o sa dorm...thinking
2 clasa a 8-a.big grin
3 Habar n-am.laughing

| Anduciu a răspuns:

Maine am de gand sa citesc, sa ma uit la televizor si sa lenevesc.
A 8a
Blugi, o camasa gri cu maneci trei sferturi si pantofi negri.

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Da crying nasol eu trec a 6a si nu stiu cu ce ma imbracsad

| Mary496 a răspuns:

Maine merg sa cumpar ciocolata pentru diriga(are "alergie" la flori). O sa stau muuuuuult la calculator si o sa ascult muzica, ma rod emotiile numai la gandul ca incepe scoala iar.
Trec a 8-a :D
O sa ma imbrac cu niste jeansi ( http://www.google.ro/......tp?/imgres 1944&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=237&vpy=156&dur=69&hovh=313&hovw=142&tx=114&ty=143&ei=_LyLTLOcJZm8jAfagYmYBg&oei=wbyLTNidOcKRjAeVqoSoBg&esq=5&page=4&ndsp=30&ved=1t:429, r:16, s:93&biw=1280&bih=707 asa da un pic mai rupti si stramti jos), un hanorac ( http://www.google.ro/......tp?/imgres 1831&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=792&ei=TL2LTNHrA8KSjAe87eilBg&oei=L72LTIHVOMTTjAeMzaGYBg&esq=11&page=4&ndsp=30&ved=1t:429, r:16, s:91&tx=15&ty=55&biw=1280&bih=707 )si niste cizmulite ( http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=124&ty=87 ). O geaca si o poseta :)

| NiiiaaRawwr a răspuns:

O sa ma pregatesc pentru luni probabil, sau o sa ies in oras.

Clasa a9a, stii cum e, emotii alea alea. laughing

O sa ma imbrac cu niste blugi cu taieturi, niste ghetute negre cu putin toc si o camasa gri si bineinteles o sa'mi iau si geanta. Daca e frig probabil imi voi lua geaca.

| aisha01eu a răspuns:

1. Stau si imi plang de mila.
2. Clasa a 12-a. Yey, ultimul an de chinbatting eyelashes.
3. Blugi si adidasi si daca ma enervez in trening. Cred ca in doliu.

| MakeLOveNoWar a răspuns:

Clasa a 10a,
Il las pe Dumnezeu sa decidawinking
Toti ne nastem goi.Hainele sunt doar podoabehappy

| DrummerGirl a răspuns:

Maine o da dorm probabil pana pe la 12. Dupa pe net si probabil afara cu prietenii facand ceva nebunesc ca de ultima zi de vacanta(e un fel de "ritual" stupidlaughing pe care il fac eu si cu prietenii mei).

Trec clasa a XIa, deci no fear laughing

Pai o sa imi iau niste blugi putin largi, un triou mai lung decat cele obisnuite, mov, pe care scrie "is the rebel punk", un pulover(sau ceva de genul) lung si desheiat in fata... stiti voi cu siguranta de care, si skateri. A, si o genata pe-o parte.

Have a nice first day of school happy

| Laryysuka a răspuns:

Buna!
Maine ma pregatesc pentru scoalachatterbox
trec cls a 10-a si ma imbracamintea, datorita anotimpului imi iau niste blugi, un top alb de satin... niste pantofi cu toc sa fiu putin eleganta, o geaca de piele si o poseta mica love struck

| I U L I A a răspuns:

Pai maine am in plan cateva cumparaturi sh muuuulte emoti pentru ca e ultima zi d vacanta.

sunt a 9a sh nu stiu la ce sa ma astept laughing

ma imbrak cu pant negri din aceea strimtzi o bluza alba cu maneca scurta o vesta neagra niste balerini negri sh daca e cazul imi iau sh o geaca p mine a sh o geanta