| Loving a întrebat:

Mereu m-am intrebat ce este mai bine sa faci in viata : sa te distrezi adica sa bei sa petreci etc avand doar o viata sau sa ti-o petreci facand studii, incercand sa traiesti bine nu intr-un mod haotic. Adica nu cred ca e asa mare problema daca mai te imbeti din cand in cand si sa petreci si tu dar fara a-ti neglija studiile. Vreau si parerea voastrahappy

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai eu zic ca e bine daca le imbini pe amandoua.Adica poti sa te si distrezi dar in acelasi timp poti sa si inveti.

2 răspunsuri:
| danrey a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa inveti cat sa-ti faci o cariera in ceva si sa te si distrezi in acelasi timp (nu e deloc bine sa te distrzi sau decat sa inveti)

| RoxxuInna a răspuns:

Poi e bine mereu sa inveti cate ceva ce iti foloseste, dar trebuie sa te si distrezi...Cate un pic din fiecare e mereu cel mai buna solutiebig grin