| Beyu a întrebat:

Merg la majoratul unui prieten si nu am idee ce cadou sa ii cumpar. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Claudiu_Popa_1992 a răspuns:

Avand in vedere ca e majorat, ar trebui sa i cumperi ceva extravagant...acum depinde si ce fel de persoana este.

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Un tricou personalizat> Am facut 18 de abia astept sa fac 69. Daca le are cu sexul va intelege mesajul. bafta!

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Cadoul depinde in special de personalitatea acelui prieten. Poate varia de la un tablou(peisaj/portret) pana la o sabie/pumnal ornamental/-a. Insa un cadou comic ar fi sa ii iei, ma rog, pe langa cadoul serios, o cheie de masina si sa i-o dai intr-o cutie. strecoara si un bilet cu,, masina alta data'' si o sa il faci sa se amuzelaughing

| silviu_1173 a răspuns:

Daca e baiat ceva sa-i rama pe veci in amintite si daca e fata ceva sentimental love struck