| iusty_9163 a întrebat:

Merg la petrecerea surioarei mele. ei ii plac trucurile de magie si eu nu stiu. voi stiti ceva trucuri din astea?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Iti spun eu TE ROG CITESTE TOT!

ia un banut de 10 bani, apoi ia o batista. Pune banutul de 10 bani in palma, peste ei pune o batista. Pune toti oamenii sa simta banutul de 10 bani (pe rand ). Ultimul om iti va lua banutul din palma ( asta trebuie sa faca ) iar apoi te prefaci ca zici o vraja si desfaci batista. Apoi pui din nou toti oamenii sa bage mana pe sub batista si isi vor da seama ca banutul nu este, dar ultimul om are banutul ascuns sub palma. El in loc sa se uite daca este banutul il pune la loc, apoi cand desfaci batista banutul e la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii... cel mai simplu ar fi sa chemi un profesionist