| Ericigiani a întrebat:

Merita sa te muti in Hawaii, SUA ca medic?
Banuiesc ca e acelasi salariu ca in Continent, doar ca ai mare in fiecare zi.
Bine, acum e posibil sa fie si preturile mai mari, dar nu cu foarte mult.
Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Ericigiani a întrebat: Merita sa citesti multe carti? "

întâi, răspunde-ți la intrebarea asta apoi reformulează chestia cu medicina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai mare în Hawai dacă locuiești lângă mare. Prețurile ca peste tot diferă de la locație la locație. Dar înainte să îți pui așa o întrebare, Haway e stat american, ai nevoie de viză de emigrant ca să locuiești permanent acolo, apoi îți pui întrebarea dacă merită sau nu.

| Andreeush a răspuns:

Ai nevoie de viză.
Ar trebui să te gândești dacă te-ai putea descurca.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

O sa te plictisești la un moment dat de mare, si atunci o sa ti se faca dor si nu o sa te poti întoarce inapoi acasa