| CelineMaria a întrebat:

Mesajele pe Tellonym chiar sunt de la persoane? Gen chiar sunt oameni care stau sa dea întrebări și mesaje pe Tellonym? Pt ca mie mi se pare ca le trimite aplicația. Am primit azi un mesaj ca sunt frumoasa si de treaba și mai multe, chiar sunt de la persoane sau de la aplicație?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt de la aplicaţie. Spre deosebire de Ask.fm, unde aplicaţia îţi mai punea întrebări din când în când, pe Tellonym nu e aşa. Întrebările sunt strict de la persoane reale.

| Michaeel a răspuns:

Sunt persoane adevărate care îți lasă aceste mesaje, nu boți sau aplicația propriu-zisă. Asta este rolul aplicației, oamenii sa îți lase mesaje anonime fără ca tu sa le știi identitatea.

| CelineMaria explică (pentru Michaeel):

Și cine sta sa mi lase mie întrebări? Mai ales ca nu am link -ul nicăieri, nu am pus pe insta nu nimic, pe Tellonym ma urmăresc doar câteva persoane deci nu văd de unde m-ar găsi alții pe Tellonym. Plus ca daca nu ar primii oamenii nimic, tot mai multă lume ar dezinstala aplicația, așa eu cred ca sunt boti care lasa întrebări ca sa fie mai interesantwinking

| Michaeel a răspuns (pentru CelineMaria):

Bine.