| Upz0r3 a întrebat:

[Metin2]Cum sa fac sa-mi pice fms/rib mai repede? Dau funda
Si ca sa numai pun alta intrebare separat intreb tot aici...stii smecherii ca sa am rata mai mare la fierar?

4 răspunsuri:
| YESname a răspuns:

Fms poate sa cada da dt la 5-6 sau la neg de arme pe metin2 unidet/dinamik/gx/era

| fulgerul2 a răspuns:

Codurile poate doar un GM sa le foloseasca!

| Mihai_Mihail_1970 a răspuns:

Iti spun eu smecherie la fierar.
Pui itemul pe el si dai ok. Dupa aceea dai anulare si faci chestia asta de 2-3 ori si ultima oara dai OK dai X la inventar si dai da

| chenzo a răspuns:

Daca vrei sa pice rib repede la arhani max 300 min batut intensiv si a picat pentru fms tot ce e cu brutal iar coduri nu stiu.