| anonim_4396 a întrebat:

Metin2! Fanilor, ajutati-ma va rog! Nu-mi merge jocul! Cand sa intru imi apare sa aleg taramul si CH apoi sa scriu numele si parola si dupa apare "vei fii conectat la server si sub intrerupere" si dupa " eroare la conectarea serverului" ce este de facut in afara sa sterrg jocul si sa-l descarc iar ca am mai incercat! DAU FUNDA RASPUNSULUI CARE A FUNCTIONAT!

Răspuns Câştigător
| Administrat0r a răspuns:

N-o sa-ti mearga sa te conectezi la server daca n-ai jocul original.

| Bella_8777 a răspuns (pentru Administrat0r):

Imi poti da tu jocul originalpuppy dog eyeste rooooooooooooogggggggg

1 răspuns: