| Adr696969 a întrebat:

Mi-a cazut un bracket si l-am pierdut, cum procedez? Cum pot să aflu prețul unui bracket să știu cât mă va costa să mi-l pună la loc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a cazut un braket de la mobila, masina, carut sau bicicleta?

| Andreeush a răspuns:

Aveam o prietenă care purta aparat dentar și știu de la ea că în cazul în care i-ar cădea un bracket ar consta-o până în 100 de lei să il pună înapoi.

| FDJYHRF a răspuns:

Cred ca e vorba de aparat dentar, daca nu te deranjeaza sarma te duci cand ai programare e 60 sau 70 de lei daca te deranjeaza poti sa suni la clinica...