| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Mi-a dat mesaj un băiat... mi-a zis că mă place așa cum sunt ..CUM ADICA ASA CUM SUNT?
... L-am întrebat dar cum sunt?
Și mi-a zis că super frumoasa și etc...Ce sa cred? fara miștouri ????

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Înseamnă că chiar dacă alții considera ca ar fi la tine lucruri nai puțin de dorit, el ar fi dispus sa facă sex cu tine.

| sierra1 a răspuns:

"Anonima181991999kkkk: mă place așa cum sunt ..CUM ADICA ASA CUM SUNT?"

eu cred că ești urâtă foc!

| Anonima181991999kkkk explică (pentru sierra1):

Auzi? Eu cred că nu ar trebui sa judeci persoana după o întrebare pusă.Tu nici măcar nu știi cum arat și te-ai gândit tu să-ți dai cu părerea. Puteți să comentați cat vreți oricum nu-mi pasă.O zi buna!

| sierra1 a răspuns (pentru Anonima181991999kkkk):

Nu te judecă nimeni mami, doar imi dau cu părerea cum că ești urâtă foc.

Fii tu sănătoasă d-aia!

| VoidEternal a răspuns:

laughing

Credeai că ești perfectă? laughing

| Caro34 a răspuns:

Bună! Te ia la pachet cu ale tale, simplu ca bună ziua! I-ai plăcut și asta este! Comportă-te frumos, fii generoasă și totul va fi OK. Numai bine!

| Continchiscontsters a răspuns:

A accepta este o opțiune. Asculta bine ce-ți spun și glumesc și nici altele ia aminte și baga la cap căci ești serios de tot ce urmeza să-ți spun să-ți explic. A accept pe cineva în viata ta este o opțiune. Sa iubeștii cu Adevărat da cu Adevărată și într-adevăr sa iubești sincer loial incondiționată și fără nicio limita și bariera este o alegere pe viață nu o joaca.

| Continchiscontsters a răspuns:

De geaba te accept cum ești asa cum spui tu fără miștouri ca vad ca îți arde de glume da treaba nu-i asa ăla poate sa fie un escror să-și bata joc de tine iar tu doar fiindcă te accept asa cum ești asta nu dovedește faptul ca te și iubește cu Adevărată și nu o sate înșele niciodată nu fi opțiune nimănui dacă nu te iubește cu Adevărată da cu Adevărată și dacă te înșală tu alegi dacă rămâi sau pleci acolo inima ia decizi enorm de dureroase...

| Continchiscontsters a răspuns:

Una este sa accepți omul de lângă tine. Și Una este să-l iubești cu Adevărată cu Adevărată incondiționată fără nicio așteptare și limita sau condiție și bariera sa fi loial sa nu inșeli.