| TheDarkQeen13 a întrebat:

Mi-a placut de un baiat mai demult si m-a placut si el, dar acum nu mai ma place dar eu da.Ce sa fac sa ma mai placa din nou sau sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Daca ai prieteni si va intalniti intr-un grup incerca sa fi draguta cu el sa vb mai mult cu el big grin si parere mea e daca te-ai arenja sa zic ca fapt de vers sa te machezi frumos big grin fate oleaca mai atragatoare dara sta nu stiu daca ar rezolva ceva :d depinde si de el sad asta e toata chestia big grin oricum daca vezi ca nu-i mai place de tine nu e singurul baiat pe fata pamantului ca la un moment data o sa se indragosteasca de tine si nai s amai vrei tu apoi se intampla des lucrurile astea incerca na poate merge
ce team zis sad nu te opri asa cu gandul stiu ca e foarte greu dar un pic de hambitie ar fi bine big grin ca baieti sunt :d o gramada care vor sa aiba pe cineva si sa tina la persoana iubita daca tot insisti el va sta cu tine poate ca din placere ai grija de tine
sa nu ma intelegi gresit sunt si eu fata si sunt patita!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragostea cu sila nu se poate!
Pa, pa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil,in timp, a descoperit la tine ceva ce nu-i convine.