| Kimball a întrebat:

Mi-a spus unu că daca îi dau unei fete extasy, si nu a trecut 3-4 zile de la ciclu fata o să fie "ca o carne batuta" adică.

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Adică dacă ai BALLS, convinge-o, nu o droga. Bă, voi aveți cap doar să nu vă plouă în gât?

| Kimball explică (pentru anamariarot):

Am BALLS, dar prieteni mei mi-au spus ca "se *** mai bine daca ia MDMA" vreau sa incerc happy

| anamariarot a răspuns (pentru Kimball):

Dar să o anunți înainte, ca să știe și ea happy. Nu de alta, dar să nu pățești nasoale când o să scapi săpunul.

| Kimball explică (pentru anamariarot):

Cei drept si ea vrea sa experimenteze intr-o oarecare masura, îi voi spune clar.
Apropo, chestia cu săpunul spune multe lucruri intr-un mod subtil, esti genială

| FaraNumePls a răspuns:

Adică nimic