| Niculae_Nicu_1964 a întrebat:

Mi-a venit ciclu pe 21 noiembrie 2016 ma ținut 6 zile după care pe 6 ianuarie 2017 mi-a venit iarăși ciclul au fost și două luni când nu mi-a venit ciclu și când îmi vine, îmi vine din. abundenta și cu cheaguri. Va rog să-mi spuneți ce se întâmplă

3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Viziteaza-ti ginecologu'

| AnarchyUK a răspuns:

Fiecare ciclu menstrual este diferit de la persoană la persoană. Pentru că nu am nicio calificare medicală, nu pot să îți dau informații precise. În schimb, tind să cred că în cazul tău nu e nimic grav, mai ales dacă nu ai dureri foarte mari. La persoanele tinere, în general, menstruația este neregulată, ceea ce poate explica problema ta.

| florincraiova a răspuns:

Mergi la un stomatolog :-)