| luisika a întrebat:

Mi-a venit menstruatia de cateva zile 3-4 (nu e prima data) in primele zile imi curgea fooarte putin iar acum imi curge fooarte mult si nu stiu de ce.Ar putea fi o problema?

Răspuns Câştigător
| lusiii a răspuns:

Nuti face grij, asa am patit si eu luna trecut. Imi venisera de 3-4 zile si in a 5-a zi inloc sa incetineze imi curgea tot mai tare, si eram speriata, DAR in cea dea 7-a zi mi-a trecut. Sfatul meu e sa nu te agiti, sa nu depui eforturi mai deloc, nu sta pe ce e rece sau sa bei apa rece. Asta se intampla pentru ca nu ti-ai inceput viata sexuala, si asa se va intampla mai mereu! Stai linistita totul va trece, nu se intampla nimic! Sper ca te-am ajutat, macar cu un sfat!happy

1 răspuns:
| katy a răspuns:

E posibil sa fi facut hemoragie,nu te speria se mai intampla.vor fi zile cand iti va curge putin,in altele mai mult, sa ai grija sa fii bine alimentata ca te vei simti lenesa, slabita