| EveEve a întrebat:

Mi-ai reincarcat cartela cu 5 euro la Vodafone. Problema e ca nu mi se mai activeaza extraoptiunea si ca acum am 4 euro da nu am vb nici nu am trimis mesaj.
Deci pot sa activez alta extraoptiune cu 4 euro?
dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| INNA_7716 a răspuns:

Daca ti-a disparut un euro suna la departamentul relatii cu clientii si vezi ce au de zis si intreaba si de activarea altei extraoptiuni, daca vrei alta.Eu cand am intrebat mi-au spus ca inainte sa activez o noua extraoptiune trebuie sa o dezactivez pe cea veche si eventual inainte de a reincarca ca sa nu se activeze cea veche.Eu in locul tau as suna sa vorbesc cu un operator mai ales ca ti-au "mancat" un euro.
Da poti sa activezi doar daca esti intr-un grup de prieteni pe cartela si acel euro ti la luat probabil ca ai facut un imprumut cand nu aveai credit:*

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Daca ti-a disparut un euro suna la departamentul relatii cu clientii si vezi ce au de zis si intreaba si de activarea altei extraoptiuni, daca vrei alta.Eu cand am intrebat mi-au spus ca inainte sa activez o noua extraoptiune trebuie sa o dezactivez pe cea veche si eventual inainte de a reincarca ca sa nu se activeze cea veche.Eu in locul tau as suna sa vorbesc cu un operator mai ales ca ti-au "mancat" un euro.

| valyalexia a răspuns:

Da poti sa activezi doar daca esti intr-un grup de prieteni pe cartela si acel euro ti la luat probabil ca ai facut un imprumut cand nu aveai credit:*