| ionutzgadja18 a întrebat:

Mi-am cumparat acum recent o cartela cu numar de la Orange si vreau sa-mi trasnfer 3 Euro pe o alta cartela, pe un alt telefon de-al meu, si as dori sa stiu unde gasesc optiunea "Transfer Credit". Cum sunt noi nu sunt ca si cele vechi si nu o gasesc.Dau fundita celui care ma ajuta.Am nevoie de raspuns repedeee!

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Nu poti transfera euro numai de pe o cartela care a fost activata in urma cu 6 luni tongue

| ionutzgadja18 explică (pentru SparkleO):

Multumesc foarte, foarte mult!

2 răspunsuri:
| Bby20AnA a răspuns:

La *100# dupa dai la 7 iar dupa la transfer credittongue