| NobodyHeree a întrebat:

Mi-am cumparat alt cablu de date la telefon ( iphone 5 ) si telefonul e descarcat de tot. Il bag la incarcat si apare ca se incarca, dar nu se deschide. Si daca il scot din priza, arata ca nu e incarcat. Ce-i de facut?

Răspuns Câştigător
| Nikoleee a răspuns:

Am patit si eu asa la un Nokia happy este vorba de incarcator, nu este original. Daca il vei baga la incarcat va aparea mereu ca se incarca dar bateria nu se va incarca deloc oh go on Nu este nimic de facut. Schimba incarcatorul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil bateria este epuizata. Va trebui inlocuita.

Răspuns utilizator avertizat