| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Mi-am cumparat azi un telefon nokia cu motivul de a baga in el cartela de rds digi. Si surpriza nu merge. Am incercat apoi toate telefoanele din casa care sunt decodate si nici unul nu merge cu cartela digi rds. Se poate decoda si in reteaua digi sau nu?

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Telefonul trebuie sa fie 3GS! asa ii permite sa citeasca mai multe tipuri de crtele! daca zici ca nu merge in niciun telefon decodat incearca sa il duci pe cel nou la o persoana priceputa in astfel de chestii! cred ca te poate ajuta aceea persoana!

1 răspuns:
| Goofy a răspuns:

Nu cred ca merge cartela digi decat in digimobil!