| Aurus a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un Samsung galaxy s plus si mi-am facut abonament la cosmote cu 50 mb/luna trafic. Vreau sa stiu cat imi ajunge traficul? Si inca ceva: cum sa fac sa nu depasesc limita de 50 si sa nu fac cost suplimentar?

1 răspuns:
| syste754 a răspuns:

Si eu am tot 50 mega..fii sigur ca nu iti ajunge..trebuie sa descarci sub 5 mega ca ti l papa mai repede..de preferat doar facebook din cand in cand..si sa tii of pachetul de date ca altfel iti consuma din mega..nu poti sa umbli prin setari sa nu depasesti doar sa verifici cati mega mai ai la *151#.iar in prima luna nu intra deloc pentr ca nu poti sa verifici. sfatul meu e sa nici nu suni asa des