| BigLike a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de tenisi albi de la all stars le-am cumparat online au ajuns azi iar cand le-am incercat am observat ca ma cam strang putin nu mai vreau sa îi returnez sa/sau sa cumpar altii estista cumva o cale prin care sa îi larfesc un pic? Materialul din care sunt facuti e foarte elastis (talpa) se poate face ceva?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu am citit despre un truc cu pungi cu apa, bagate in incaltaminte, apoi puse in congelator. Nu am incercat acest experiment, nu stiu daca o sa mearga, dar daca nu ai nicio alta solutie, poti vedea daca functioneaza.

| missfatadelatara a răspuns:

Vinde-i.