| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o sticla de pepsi si sub capac scrie ca am castigat o sticla de 0.5l. De unde pot sa o ridic? Carrefour, Kaufland, Auchan?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De la orice magazin/market unde este pus in vanzare acest produs. Daca doresti, cauta pe internet un numar de contact de la Carrefour, de exemplu, si intreaba daca poti sa ridici produsul din magazinele lor. Dar se poate din orice magazin unde se vinde Pepsi.

| And4rr a răspuns:

Poi mergi la magazinul acela de unde l-ai cumparat si duci capacul si il arati.
Si eu am castigat si am mers si am duc capacul si mi-a dat sticla.Incearca sa vezi.

| anonim_4396 explică (pentru And4rr):

Le-am aratat, dar au spus ca premiul se ia doar in locuri unde este afis cu aceasta promotie. -.-

| Mussete a răspuns:

Poti din orice supermarket.Si eu am castigat pe la sfarsitul lui iulie si m-am dus la un supermarket Alfa-Beta si i-am spus ca am castigat o sticla, i-am dat dopul, s-a uitat si mi-a dat o sticla de 0.5 L de pepsi twist.