| just4oasdng23r a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy mini 2 s 6500 si vreau sa stiu cum pot sa pun setarile manuale pentru internet ca am dat sms la 4777 cu text gol si imi spune ca serviciul wireless internet nu poate fi configurat automat pe telefonul tau. Vreau sa stiu cum pot configura telefonul manual (pas cu pas).PS:sunt pe cosmote!

1 răspuns:
| MasterXXL a răspuns:

Daca nu gasesti pe Google(dai un search, ma tu nu auzi dai search ca te bat)poti merge la providerul tau de net si sa le spui ca nu sti cum si...iti fac ei.